Tellimine\ostmine

 

 

Kauba olemasolust laos, kinnitab märge toote juures.

Bonsaipoe kaupade ostmiseks/tellimiseks palume Teil saata meile e-kiri soovitud kauba või kaupade nimekirjaga. Tellija ees ja perenimi, telefoni number ning pakiautomaadi asukoht (paki kättesaamise asukoht). Peale seda saadame Teile tellimuse kinnituse/arve.

 

Tellida on võimalik ka helistades - 5035437


   

 

Kauba eest on võimalik tasuda ka PAYPAL kontoga.

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.

Kui raha on laekunud meie arvele, siis paneme kauba posti (hiljemalt järgmisel tööpäeval). Kaubad, mis ei asu laos ning on vaja tellida tootja käest, lisandub oote aeg kuni kaks nädalat.

Kauba kättetoimetamine

     Pakume Teile kolme varianti kauba kätte saamiseks:

1.  ItellaSmartposti pakiautomaadid, postikulu: vaata hinnakirja siit.

2.  Võimalus ise kaubale järele tulla, eelnevalt kokku leppides (Tallinnas).

3.  Kui ostusumma on 50 € või rohkem, siis toome Teile kauba Tallinna piires koju kätte.

Kauba tagastamine

Kõik tagastamisega kaasnevad kulutused jäävad siiski teie kanda. Ka ei tagasta me tellitud kauba transpordikulu. Raha tagastatud kauba eest kantakse samale arvelduskontole, millelt tasuti kauba eest, 3 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest müüja poolt. NB! Tagastatav kaup ei tohi olla tahtlikult või teadmatusest rikutud (sh. taim on kuivanud või pügatud). Kaup (tarvikud, väetised) peab olema avamata originaalpakendis.

Müüja õigused

Müüjal on õigus tellimusest taganeda, kui tootja vastava kauba varud on ammendunud. Sellisel juhul makstakse ostjale raha tagasi.

Garantii

Bonsaipood OÜ annab taimedele (kaubale) 30-päevase garantii. Sellega tagame omalt poolt, et müüme elujõulisi taimi.

 

Garantii hakkab kehtima kauba/tööde teostamise üleandmise kuupäevast.

 

Garantii ajal tekkinud pretensioonidest tuleb Bonsaipood OÜ-le teada anda hiljemalt 30.ndal päeval pärast kauba/tööde teostamise üleandmise kuupäeva. Sellekohane info tuleb edastada e-posti teel: info@bonsaipood.eu. 

Pretensioonile palume lisada ka foto/fotod kõne all olevast probleemist.

 

Bonsaipood OÜ asendab garantii ajal välja läinud/surnud taimed uute samaväärsete taimedega või vastavalt poolte vahelisele kokkuleppele mõne muu tarbijale sobiva taimega.

 

Garantii ei anna tarbijale õigust nõuda tagasi raha tellitud taime eest.

 

Probleemi/pretensioonina ei ole käsitletav taime kiratsemine tema hilisemas kasvukohas, kui taimel olid ostmisel sordiomased tunnused normaalselt arenenud.

 

Garantii ei kehti juhul, kui taimede kasvuhäired on tingitud valedest agrotehnilistest võtetest, vääramatust jõust, ilmastikust tulenevatest riskidest või ümbritseva keskkonna mõjutustest. Ümbritsevast keskkonnast põhjustatud tingimused võivad igal ajahetkel mõjutada taimede kasvu ettearvamatus suunas.

 

Pretensioone saab esitada ainult ostueelse kasvatamisega kaasnenud hälvete või defektide kohta. Kui taim on valesti istutatud, ümber istutatud  või teda on puudulikult hooldatud, siis müüja puuduste eest ei vastuta. Puudusena ei ole käsitletav taime kiratsemine tema hilisemas kasvukohas, kui taimel olid ostmisel sordiomased tunnused normaalselt arenenud.

 

Klient kannab täielikku omavastutust taimede kasvatamiseks vajalike teadmiste omamise eest.

 

Garantii ei välista ega piira ostja õigust kasutada muid seadusest või lepingust tulenevaid õiguskaitsevahendeid.

 

Privaatsus

Teie isikuandmed, mille lisate e-kirjale ostude sooritamiseks, on konfidentsiaalne info ja ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel.

Lisainfo

Kui teil on küsimusi meie e-poe või pakutava kauba kohta, võtke ühendust tel. 5035437 või info@bonsaipood.eu


 


              KOOSTÖÖPARTNERID

............................................................